Dom

Ebuddy Technology Co.,Limited

profil firmy

Ebuddy Technology Co., Ltd. została założona w 2015 roku i jest przedsiębiorstwem high-tech integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.Ebuddy koncentruje się na wysoce precyzyjnych złączach typu push-pull i rozwiązaniach do montażu kabli.Produkty i usługi obejmują złącze miniaturowe (M6-M18), złącze metalowe, plastikowe złącze medyczne, złącze wodoodporne, zespół kabli, szeroko stosowany w trudnych warunkach i zastosowaniach.

 

Dzięki dobrej jakości, konkurencyjnej cenie, stabilnym produktom i możliwościom projektowania wyglądu, stale korzystamy z zaawansowanej technologii, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów.W tym samym czasie firma wykorzystuje swoje zalety w tworzeniu niestandardowych kabli do montażu kabli, gromadzi więcej technologii i mądrości oraz stale się rozwija i wprowadza innowacje, dążąc do stopniowego wejścia na rynek międzynarodowy, dostarczając konkurencyjne, spersonalizowane produkty w zakresie złączy i rozwiązań w zakresie montażu kabli.

 

Ebuddy ma bogate doświadczenie w dostarczaniu złączy i niestandardowych kabli do przemysłowych urządzeń sterujących, sprzętu medycznego, urządzeń pomiarowych i kontrolnych, sprzętu audiowizualnego i wojskowego.Ebuddy zapewni partnerom doskonałe produkty i usługi, będzie współpracować w celu zbadania rynku, uświadomienia wartości klienta, nawiązania współpracy i wypracowania sytuacji, w której wszyscy wygrywają.


Ebuddy z niecierpliwością czeka na kolejnych nowych partnerów do wspólnego eksplorowania rynku, pracujmy razem, aby stworzyć nową historię i błyskotliwość w dziedzinie złączy.

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

2015 - Powstanie technologii Ebuddy w Shenzhen w Chinach

 

2015.07 ---znaleźliśmy laboratorium testujące produkty

 

2015-2016 ---- Opracowaliśmy produkty z wielu serii B / K / S / F / HR10A i zarejestrowaliśmy wiele patentów.

 

2017-2018 ---- Nasze produkty zostały zatwierdzone przez CE, ROHS, REACH, a nasza fabryka uzyskała certyfikat ISO9001

 

2019-2020 ---- rozszerzyliśmy naszą linię produkcyjną montażu kabli, specjalnie w niestandardowych rozwiązaniach kablowych

 

2021 - Rozwijaj się dla lepszej przyszłości!

Ebuddy Technology Co.,Limited Ebuddy Technology Co.,Limited Ebuddy Technology Co.,Limited
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : Ebuddy / OEM

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 2000000-3000000

Rok założenia : 2015

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Ebuddy Technology Co.,Limited Certyfikaty Chiny Ebuddy Technology Co.,Limited Certyfikaty Chiny Ebuddy Technology Co.,Limited Certyfikaty Chiny Ebuddy Technology Co.,Limited Certyfikaty